‘Türk Sanat Müziği’ Kategorisi Arşivi


Erciyes Fm Kayseri

erciyes fm kayseri 93.6 dinleErciyes FM yerel yayıncılık lisansı ile Kayseri‘de yayın yapan ilk özel radyolardan biri olarak 2004 yılından bugüne “dinledikçe dinleten radyo” sloganı ile 93.6 fm frekansı ndan yayınlarını 7/24 sürdürmektedir. Erciyes FM  yayın türünü Türk Sanat ve Halk Müziği olarak seçti.   (daha&helliip;)

Benzer Radyo Kelimeleri:

Nostalji Durağı Radyo

nostalji şarkılar dinleNostalji Durağı Fm ”Ne varsa eskilerde var dyenlerin radyosu” sloganı ile nostalji Türk şarkılarını yayınlayan sanal bir radyodur. Dinleyicilerini mazinin tatlı anılarında yaşatan Nostalji Durağı Radyosunu sizde çok seveceksiniz.

Benzer Radyo Kelimeleri:

Nostaljinin Sesi Radyosu

Nostaljinin Sesi Radyosu dinleRadyo Nostaljinin Sesi,  plaklarına tutkuyla bağlı olanlar ve bir zamanların o çok sevilen şarkılarını unutamayanlar için hazırlanan eşsiz bir nostalji şarkılar radyosudur. Nostalji Şarkıların gönlümüzde yeri başkadır. Bize renkli ve hayat dolu bir dünya sunan o plakların çoğu ne yazık ki kayboldu gitti. . Oysa her birinin bize yaşattığı çok özel duygular ve anılar vardı. (daha&helliip;)

Benzer Radyo Kelimeleri:

İzmir Radyo Kordelya

Radyo Kordelya dinleRadyo Kordelya İzmir‘den 88.5 Fm frekansında Türk Sanat Müziği yayını yapmaktadır. Ayrıca Aydın, Manisa ve Kuşadası çevrelerinden de 88.5 Mhz frekansı ile dinlenilebilmektedir. İzmir Radyo Kordelya Kordon Medya Grubu’na bağlıdır. (daha&helliip;)

Benzer Radyo Kelimeleri:

Radyo Vatan Nihavent

Radyo Vatan Nihavent, Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti Sivil Savunma Teşkilat Başkanlığının yayın organı olarak hizmet vermektedir. Radyo Nihavent ismi gibi  yayın anlayışı ve geniş arşivi ile dinleyenlere doyulmaz anlar yaşatmayı başarmaktadır. 89,8 ve 100,4 Fm üzerinden yayın hayatını sürdüren Radyo Vatan Nihavent, KKTC haricinde Mersin’den de dinlenmektedir.
(daha&helliip;)

Benzer Radyo Kelimeleri:

Genç Radyo Konya

Genç Radyo 104.3 frekansından Türk Sanat Müziği(TSM) türünde yayınlar yapmaktadır.Dinleyicilerine sunduğu kaliteli eserler ile hizmet etmektedir. türk sanat müziğinin kalbi bu frekansta atiyor;burasi genç radyo… (daha&helliip;)

Benzer Radyo Kelimeleri:

Radyo Han Kayseri

Radyo Han, Kayseri“de Türk Sanat Müziği yayını yapan yerel bir radyo istasyonudur. FM 95.80 MHz frekansından yayınlarını sürdüren 24 saat aralıksız yayın yapmaktadır. Yayınlarında Türk Sanat Müziği haricindeki türlere yer vermeyen Radyo Han İstek saatlerinde dinleyicilerinin isteklerine de yer vermektedir.

Radyo 14 Bursa

Radyo 14, Dost Medya’ya bağlı olarak Bursa‘nın Mustafakemalpaşa ilçesinden Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği  yayınları yapmaktadır. Yerel Fm bandı 96.5 Mhz frekansı ile Mustafakemalpaşa ve çevrelerine, internet üzerinden de dünyaya ulaşmaktadır.

 

(daha&helliip;)

AÇS Radyosu Ankara

Ankara Çağdaş Sanat Radyosu, kendine özgü yayın anlayışıyla ön plana çıkmaktadır. Enstrümantal müzik,klasik müzik, slow müzikler, yerli ve yabancı nostaljik müzikler, sanat içerikli müzikler, dünya ülkelerinin çok özel müzikleri, halk türküleri, şiirler, yerli ve yabancı çocuk müzikleri, komik ve çılgın yayınları yayınlayan AÇS Radyo, hayatın her alanından herkese hitap etmektedir.

Radyo Alaturka

radyo alaturka dinleRadyo ALATURKA, Türk Kültürüne ve öz müziğimize sadık kalarak geniş kitlelere Türk Sanat Müziğimizi sevdirmeyi amaçlamıştır. Alışılagelmişin dışında gençlere de yaptığı kaliteli yayınlarla, Türk Müziği’ni sevdirmiştir. (daha&helliip;)

TRT Nağme Radyo

TRT Nağme, Türkiye Radyo Televizyon Kurumu nun 6 Mayıs 2009 tarihinde yayın hayatına başlamış; Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya veMersin illerinde FM bandının 101.6 frekansından ve internet üzerinden 24 saat kesintisiz, geçmişten günümüze çeşitli Türk sanat müziğieserlerini yayınlayan radyosudur. Yayınlarının yaklaşık yarısı Radyo 4 ile ortaktır. (daha&helliip;)

Benzer Radyo Kelimeleri:

TRT Radyo 4

En güzel Türk Sanat Müziklerini (TSM) sizlere ulaştıran TRT Radyo 4 ü dinlemektesiniz.. TRT alt yapısıyla hemen hemen tüm Türkiye ye yayın yapan radyo ayrıca internetve uydu üzerinden tüm dünyaya ulaşmaktadır.. Geleneksel sanat ve halk müziğimizin çiçekleri bu bahçede Saz semaileri, longalar, peşrevler, sevda dolu şarkılar; uzun havalar, hoyratlar, burcu burcu Anadolu kokan türküler… (daha&helliip;)

Kırık Plaklar Nostalji

Kırık Plaklar Nostalji
Kırık plaklar nostaljik şarkılar yayını yapan bir internet radyo istasyonudur. Kırık plaklar Radyo’da, Türkçe Sözlü Hafif Müzik, Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, Arabesk-Fantazi Müziği ve Yabancı Müziğin nostaljik örneklerini 24 saat boyunca dinleyebilirsiniz. Kırık Plaklar, Elazığ Umut Medya( UMUT RADYO TV PRODÜKSİYON A.Ş.) bünyesinde olup, Radyo 2000 Elazığ ve Hit Fm Elazığ radyoları ile kardeştir.

Kırık Plaklar iletişim bilgileri:

Adres : Terrace Fulya Residence Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:13 Center 1 Kat:5 Daire:8 Fulya / İSTANBUL / TÜRKİYE
Telefon : +90 (212) 215 52 46
Faks : +90 212 215 52 47
E Posta : info@kirikplaklar.com   -   volkanacar@kirikplaklar.com
Web Site : www.kirikplaklar.com   -   www.kirikplaklar.net   -   www.kirikplaklar.org

 

Radyo kırık plaklar dinle, nostalji şarkılar, türkçe nostalji dinle, kırık plaklar radyosu dinle, radyo kırıkplaklar,Kırık Plaklar Nostalji

Benzer Radyo Kelimeleri:

Nostalji Türk Fm

Nostalji Türk fm dinleNostalji Türk ,2000 yılından 2009′a kadar İstanbul’dan 107.4 FM frekansından ”Aşkın Ritmi” sloganıyla yayın yapmış ve Türk pop müziğinin hafızalarda yer etmiş aşk şarkılarını çalan radyo kanalıdır. Radyo Nostalji,2000 yılında İstanbul’da 107.4 frekansından yayına başlamıştı. Kanal o dönemde eski (özellikle de 80′lerden) yabancı pop ve rock şarkılarını yayınlıyordu. 2007 yılında, kanalın sahip olduğu düşük dinlenme oranından dolayı, TMSF yönetimi kanalı Nostalji Türk Fm adı altında slow yerli pop şarkılarını yayınlayan bir kanala dönüştürdü.

 

Radyo İz

Radyo İz, ağırlıklı olarak Türk Halk ve Türk Sanat Müziklerinden seçme eserlere yer vermektedir. Yayın hayatına 14 Şubat 2005 tarihinde başlayan radyo kanalı, ne istediğini bilen Türkiye ve dünyanın dört bir tarafındaki seçici dinleyicilere hitap ettiğini vurgulamaktadır.  Radyo İz 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır. (daha&helliip;)

TRT Radyo 1

TRT Radyo 1, 9 Eylül 1974 te Türkiye Radyolarının TRT 1 adı altında birleştirilerek 24 saat yayına geçmesiyle kuruldu. 1987 de TRT Radyo 1 adını aldı.

TRT Radyo 1 in FM verici frekansları için:

http://tr.wikipedia.org/wiki/TRT_Radyo_1

(daha&helliip;)